Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Va rog sa-mi spuneti daca se poate cumula ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Va rog sa-mi spuneti daca se poate cumula reducerea ...

Buna seara,
Va rog sa-mi spuneti daca se poate cumula reducerea virstei de pensionare datorata activitatii in grupa 1 si deosebita cu reducerea datorata modificarii legii 263/2010 ce prevede reducerea virstei standar de pensionare cu 2 ani pentru persoanele care au locuit in diferite zone ale tarii cu un grad de poluare ridicat.Ma refer la orasul Galati.
Va multumesc
Nu.
Vă mulțumesc