Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... buna ziua sunt si eu in cauza unei situatii neplacute ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

buna ziua sunt si eu in cauza unei situatii neplacute in vederea ...

buna ziua sunt si eu in cauza unei situatii neplacute in vederea conducerii un automobil sub influenta bauturilor alcolice rezultatul fiind 0.42 etilotest am fost oprit de un echipaj al politiei pentru viteza iar viteza rezultata fiind 105 km la ora la limita de 50 de km la ora am fost la spital pentru probe de sange mia venit rezultatul la sange fiind de 1.04 la prima si l a doua 1.43 mentionez ca sunt sofer pe tir mai am vreo sansa ca sa nu mi se anuleze permisul de conducere aceasta meserie ami aduce venitul lunar in casa alta meserie nu cunosc am si 5 copii minori acasa cu dreptul de recunoastere a vinovatiei am sansa sa nu mi se anuleze permisul de conducere?
~ Conținut șters la cerere ~