avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 681 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Logodnica mea a fost muscata de cainele vecinului si ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Logodnica mea a fost muscata de cainele vecinului si vrea sa ...

Logodnica mea a fost muscata de cainele vecinului si vrea sa depuna plingere la politie.Singura problema este ca are C.I expirata.De la IML,nu poate sa scoata certificat medical fara CI
Cel mai recent răspuns: Avocat Tabrea Alexandru , Avocat 21:24, 7 Septembrie 2020
Ce sa caute la politie?
Trebuie formulata o actiune in raspundere civila delictuala solicitand daune morale de la proprietarul cainelui...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Muscata de caine. Raul1raul Raul1raul Buna ziua! Am detinut la mine pe proprietate un caine , ciobanesc de Asia centrala. Anul trecut fiind plecat din tara sa ocupat de caine concubina mea, care ... (vezi toată discuția)
Unde ma adresez? BOTTYCELLY BOTTYCELLY Buna ziua, As dori sa ma indrumati in situatia urmatoare: In data de 02.07.2014, tatal meu a fost muscat de cainele unei vecine in timp ce o ajuta pe ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, sunt proprietar caine metis staffordshire (cat. 2, ... officetimes officetimes Buna ziua, sunt proprietar caine metis Staffordshire (cat. 2, cf legii 55).. Acesta a fost eliberat din tarcul inchis si din curtea comuna de catre muncitori ... (vezi toată discuția)