Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Logodnica mea a fost muscata de cainele vecinului si ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Logodnica mea a fost muscata de cainele vecinului si vrea sa ...

Logodnica mea a fost muscata de cainele vecinului si vrea sa depuna plingere la politie.Singura problema este ca are C.I expirata.De la IML,nu poate sa scoata certificat medical fara CI
Ce sa caute la politie?
Trebuie formulata o actiune in raspundere civila delictuala solicitand daune morale de la proprietarul cainelui...