Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Este normal ca agent de pază, să lucrezi 264 de ore ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Este normal ca agent de pază, să lucrezi 264 de ore pe lună, cu un salariu de 1600 net, nimic în plus?!???

Programul de lucru
Mai sus , vi s-a spus deja sa depuneti sesizare la ITM
Am fost astazi si am depus,mi-am luat o zi din concediul legal zicand ca merg la doctor pentru noi investigatii la genunchi.Va multumesc!