avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 579 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Este normal ca agent de pază, să lucrezi 264 de ore ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Este normal ca agent de pază, să lucrezi 264 de ore pe lună, cu un salariu de 1600 net, nimic în plus?!???

Programul de lucru
Cel mai recent răspuns: bibiloiu , utilizator 18:49, 9 Septembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mai sus , vi s-a spus deja sa depuneti sesizare la ITM
Am fost astazi si am depus,mi-am luat o zi din concediul legal zicand ca merg la doctor pentru noi investigatii la genunchi.Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eu de aproximativ o săptămână mi-am depus cererea de demisie ... Mayasan Mayasan Eu de aproximativ o săptămână mi-am depus cererea de demisie care nu mi-a acceptato nici in ziua de azi , A spus că îmi desface contractul de munca ... (vezi toată discuția)
Ajutor! bibiloiu bibiloiu Bună ziua! Lucrez ca agent de securitate la firma X din Brașov din 4 ianuarie 2020. Am convenit cu patronul de la început, nu e trecut în contract, să ... (vezi toată discuția)
Demisie nico_n nico_n Buna ziua, Vreau sa va spun ce mi s-a intamplat la ultimul loc de munca. Am lucrat in perioada ianuarie-februarie la o firma, de proba, fara contract de ... (vezi toată discuția)