Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incheiere CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incheiere CIM

Ca asociat unic pot incheia contract de munca cu societatea mea ?
Puteti avea contract de munca la societatea dvs, dar daca imi amintesc corest nu puteti fi administrator.
Asociatul unic poate avea calitatea de salariat al societatii cu raspundere limitata al carui asociat unic este.