Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Fals intelectual! Bună ziua! In urmă cu ceva timp am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Fals intelectual! Bună ziua! In urmă cu ceva timp am fost suspectat ...

Fals intelectual! Bună ziua! In urmă cu ceva timp am fost suspectat de instigare la fals intelectual, iar un polițist a fost suspectat de fals intelectual! Dosarul a fost declinat de la la Dga la parchetul militar! (Nu am dat declarații acolo) ! Anul acesta am primit scrisoare acasă cum că fapta polițistului a fost clasată, și mi sa deschis un nou dosar doar mie anul acesta in care sunt suspectat de mărturie mincinoasă și participare improprie la fals intelectual! Întrebarea mea este : dacă fapta polițistului a fost clasată! (In acest dosar polițistul nu mai apare deloc), eu cum pot sa fiu suspectat pentru o participare improprie, de moment ce falsul intelectual a fost clasat si nu mai există?
~ Conținut șters la cerere ~