Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Interesant. De ce credeti ca mai functioneaza \"pune o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Interesant. De ce credeti ca mai functioneaza "pune o intrebare", ...

Interesant. De ce credeti ca mai functioneaza "pune o intrebare", in conditiile in care toti avocatii, sau majoritatea covarsitoare, raspund robotic: "adresati-va unui avocat!". Stimati avocati, raspundeti profesional si noi ne dam seama daca sa va contactam. Daca peste picior ne luati.....Scuze.
Da. Se pare ca nu prea ati inteles. Succes!
Asa e dvs aveti intotdeauna dreptate ,cunoașteți tot,puteti sa dati lectii de drept etc..

marcel.damaschin a scris:

Da. Se pare ca nu prea ati inteles. Succes!

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
in conditiile in care toti avocatii, sau majoritatea covarsitoare, raspund robotic: "adresati-va unui avocat!"

Mie imi pare ca va plictisiti si nu mai gasiti subiecte. Nu exista asa ceva pe forum. de altfel, e interzis si de regulament
ca raspunsul sa fie doar trimitere la avocat
Normal ca in functie de problema/ intrebarile fiecaruia si de detaliile expuse, poti da un sfat si gata, omul isi rezolva problema sau il trimiti la avocat sa ii vada actele si daca se poate face ceva, sa il sfatuiasca in consecinta.
Mie imi plac maxim utilizatorii care abia scot 2 vorbe, de parca ar fi taxati la cuvant.. ii tot intrebi si ei raspund monosilabic, asta daca mai raspund, daca mai revin pe forum,, de parca e interesul aluia care raspunde si nu al aluia care intreaba.