avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1780 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sunt incadrata pe jumatate de norma ca profesor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sunt incadrata pe jumatate de norma ca profesor suplinitor necalificat,eu ...

Sunt incadrata pe jumatate de norma ca profesor suplinitor necalificat,eu fiind inginer de meserie.Am dreptul la sporul de rural?

Alte discuții în legătură

Buna seara. sunt profesor suplinitor necalificat. catedra mea ... ag.prisecaru ag.prisecaru Buna seara. Sunt Profesor suplinitor necalificat. Catedra mea este formata din 0,68 norma de maistru instructor si 0,35 de profesor inginer. Mentionez ca am ... (vezi toată discuția)
Vechimea in invatamant  Loredana Puscasu Loredana Puscasu in cazul unui profesor suplinitor necalificat care e incadrat ca debutant 0-2 ani si a lucrat in invatamant cu aceasta incadrare 20 de ani, cei 20 de ani se ... (vezi toată discuția)
Spor de stabilitate blajdominica blajdominica Salutare tuturor! Multumesc pentru ajutorul dat in rezolvarea dosarului de pensie al sotului. Acum va rog sa ma ajutati si pe mine. Sunt profesoara cu o ... (vezi toată discuția)