Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, o informatie va rog.. Daca adresa din ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, o informatie va rog.. Daca adresa din buletin este ...

Buna ziua,
o informatie va rog..
Daca adresa din buletin este pe jud.Tulcea, iar permisul auto este eliberat la Timisoara, se poate elibera cazierul auto la Tulcea, sau, se elibereaza numai de unde a fost emis permisul!?
Multumesc!
NovaAxell1984, utilizator
Da, se poate de la Tulcea (de la Serviciul Rutier de care aparţineţi/care va are în evidență)