Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua , vreau sa ma apuc de scoala de soferi, insa ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua , vreau sa ma apuc de scoala de soferi, insa am avut ...

Buna ziua , vreau sa ma apuc de scoala de soferi, insa am avut o amenda penala pentru ultraj, menționez ca am platit.o integral acum cateva luni, pot sa ma apuc de scoala?
Da, puteti incepe scoala de soferi, nu exista niciun impediment (conform art. 24, (6) din Ordonanță de urgență 195/2002).