avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am inchis balconul meu de la etajul 3 cu plasa de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am inchis balconul meu de la etajul 3 cu plasa de siguranta (am ...

Am inchis balconul meu de la etajul 3 cu plasa de siguranta (am pisic), cei care mi l-au montat au zis ca nu trebuie proiect sau aprobare fiind vorba de plasa. Este legal?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 13:27, 1 Octombrie 2020
bineinteles ca nu aveti nevoie de nimic, proiesc, aprobare etc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reabilitare termica,cu fonduri europene.parter de bloc,interzicerea montarii grilajelor in urma execurii lucrarilor. mickym32 mickym32 Buna ziua, Locuiesc intr-un bloc din sectorul 6,la parter.Nu de mult,am fost informati ca vor incepe lucrarile de reabilitare termica.Aceasta lucrare se ... (vezi toată discuția)
Vecini cu probleme eryurek eryurek Buna ziua, Vreau sa va impartasesc problema mea si in acelasi timp va rog sa ma sfatuiti ce ar trebui sa fac. Locuiesc intr-un apartament la etajul 2 de 3 ... (vezi toată discuția)
Acoperisul balconului de la ultimul etaj geresy geresy Bună ziua, Locuiesc la etajul 10/10. Acum 2 săptămâni s-au montat schele pentru realizarea izolaţiei termice la faţada blocului. Zilele trecute ... (vezi toată discuția)