Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am inchis balconul meu de la etajul 3 cu plasa de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am inchis balconul meu de la etajul 3 cu plasa de siguranta (am ...

Am inchis balconul meu de la etajul 3 cu plasa de siguranta (am pisic), cei care mi l-au montat au zis ca nu trebuie proiect sau aprobare fiind vorba de plasa. Este legal?
bineinteles ca nu aveti nevoie de nimic, proiesc, aprobare etc