avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 859 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Sint retrogradat pe o perioada de 60 de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Sint retrogradat pe o perioada de 60 de zile din ...

Buna seara. Sint retrogradat pe o perioada de 60 de zile din functia de asistent in ingrijitor pot sa iau concediul de odihna in perioada asta,nu afecteaza la perioada sau concediu medical
Ultima modificare: Joi, 1 Octombrie 2020
raicu142, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:04, 1 Octombrie 2020
Puteti sa va luati concediu de odihna , nu afecteaza perioada de retrogradare.

Puteti sa va luati concediu medical , acesta afecteaza perioada de retrogradare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revocarea unei deciziii de retrogradare din functie ContSters260000 ContSters260000 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.Daca o persoana a primit o [i]decizie de retrogradare din functie pe o perioada de 60 zile din care a ... (vezi toată discuția)
Decizie de retrogradare din functie marianicoo marianicoo buna ziua ! am nevoie urgent de un sfat in urma cu citeva zile am primit o decizie de retrogradare din functie pe o perioada de 60 de zile. daca in aceasta ... (vezi toată discuția)
Concediu odihna dupa concediu ingrijire copil Desi T Desi T la revenirea din concediul de ingrijire copil (pana la 2 ani), am dreptul sa imi iau concediu de odihna incepand cu prima zi de reluare a activitatii? (vezi toată discuția)