Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Sint retrogradat pe o perioada de 60 de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Sint retrogradat pe o perioada de 60 de zile din ...

Buna seara. Sint retrogradat pe o perioada de 60 de zile din functia de asistent in ingrijitor pot sa iau concediul de odihna in perioada asta,nu afecteaza la perioada sau concediu medical
raicu142, utilizator
Puteti sa va luati concediu de odihna , nu afecteaza perioada de retrogradare.

Puteti sa va luati concediu medical , acesta afecteaza perioada de retrogradare.