Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Peretele exterior al unui apartament este parte comuna ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Peretele exterior al unui apartament este parte comuna sau proprietate ...

Peretele exterior al unui apartament este parte comuna sau proprietate a detinatorului de apartament? Multumesc mult
Peretele exterior al unui apartament face parte din fatada, parte comuna a condominiului.