Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... O lamurire privind ITP-ul la o remorca de 750 kg? ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

O lamurire privind ITP-ul la o remorca de 750 kg? Domnul de la ...

O lamurire privind ITP-ul la o remorca de 750 kg? Domnul de la itp mi-a spus ca imi poate refuza itp-ul in baza faptului ca nu am lumina de marsalier la ea, dar rar-ul este facut fara aceasta dotare. Are dreptate sau nu?
Se face itp la o remorcă specială 01