Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. As dori sa stiu daca un angajat caruia i ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. As dori sa stiu daca un angajat caruia i s-a facut ...

Buna ziua. As dori sa stiu daca un angajat caruia i s-a facut evaluarea performantelor si nu este de acord ea, care sunt drepturile si obligatiile angajatului si angajatorului referitor la evaluare. Multumesc
Angajatul poate contesta evaluarea facuta ... fie conform procedurii interne , fie direct in instanta.