Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Folosire terasa
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Folosire terasa

In perioada aceasta am mai urcat pe terasa blocului, sa fac miscare. nu am alergat, am mers in ritm normal, pana au fost deranjati niste locatari, astfel ca a trebuit sa renunt. a cui este terasa unui bloc si cum pot afla daca e interzisa sau nu folosirea ei?
cu presedinta blocului e cam greu de discutat, intrucat sta mai mult in franta.
e placata cu dale, iar daca se strica mai degraba sunt de vina resturile de dale si pamant lasate pe portiuni mari acolo, de la ultima reparare. cel mai probabil trebuie sa consult un specialist
catali123456, utilizator