Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Creditare stocuri marfa
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Creditare stocuri marfa

Buna seara, exista posibilitatea accesarii unui credit, a carui garantie sa conste partial in activele achizitionate,partial, in stocul de marfa, ambele necesare dezvoltarii activitatii curente??? Daca da, putina indrumare se poate? Astept raspuns si pe adresa monica.bogdan@rdslink.ro
Buna ziua.
Sunt societati bancare ce crediteaza stocuri de marfa ,una dintre acestea este Banca Transilvania.Mergeti pana acolo si incercati sa faceti o discutie cu ei.
Succes !
Cu respect,Alexa...