avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 609 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua am o întrebare cum pot verifica vechimea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua am o întrebare cum pot verifica vechimea în muncă ...

Bună ziua am o întrebare cum pot verifica vechimea în muncă și stagiul de cotizare. Va mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:36, 25 Octombrie 2020
La nicio institutie din stat nu aveti cum sa verificati intreaga vechime in munca sau stagiul de cotizare complet ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am o intrebare referitoare la vechimea mea in munca, ... Liflor Liflor Buna ziua, am o intrebare referitoare la vechimea mea in munca, de unde se poate afla exact cat este oficial. Am peste 13 ani vechime ( obtinuta la mai multe ... (vezi toată discuția)
Intrebare Adrian Daniel Adrian Daniel Buna seara am o intrebare unde pot verifica vechimea totala in munca.Va multumesc (vezi toată discuția)
Anexa 6 - stagiul complet de cotizare popacarmen popacarmen Buna dimineata, Revin cu o intrebare... In anexa 6 , stagiul complet de cotizare se refera la intreaga vechime in munca pt care s-a platit contributia sau la ... (vezi toată discuția)