Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua am o întrebare cum pot verifica vechimea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua am o întrebare cum pot verifica vechimea în muncă ...

Bună ziua am o întrebare cum pot verifica vechimea în muncă și stagiul de cotizare. Va mulțumesc!
La nicio institutie din stat nu aveti cum sa verificati intreaga vechime in munca sau stagiul de cotizare complet ...