Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Revin cu o întrebare, mulțumind în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Revin cu o întrebare, mulțumind în același timp ...

Bună ziua!
Revin cu o întrebare, mulțumind în același timp pt răspunsurile anterioare.
Cam de o luna de zile am rămas in șomaj. As vrea ca la alegerile care se presupune că vor fi in luna decembrie sa particip ca membru in comisie. Suma pe care o voi câștiga va depăși cu câteva sute de lei indicatorul social de referință. In acest caz am dreptul legal de a câștiga acești bani sau ar anula automat indemnizația de șomaj?
Va mulțumesc frumos!
Ar trebui sa intrebati la AJOFM.