Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua astăzi a fost trimisa decizia de clasare ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua astăzi a fost trimisa decizia de clasare prin e-mail ...

Bună ziua astăzi a fost trimisa decizia de clasare prin e-mail am scos-o la xerox sa o prezint la Biroul Rutier oare o să-mi ceara originalul sau este ok și copia cum pot să-mi ridic permisul de conducere? Prin posta mia venit dar la adresa veche de unde mam mutat și sunt sigur ca cei care locuiesc acolo au aruncat-o de mult la gunoi :(
Mergeți și vedeți ce spun, in general vor originalul
Originalu îl am pe g-mail trimis de parchet plicu care a fost trimis prin posta este pierdut pentru ca parchetul nu la trimis pe noua adresa la care locuiesc la trimis la fosta adresa mie polițistul de la cercetări penale mia spus dacă am o noua adresa eu i-am dat-o aici nu cred ca mai este vina mea

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Mergeți și vedeți ce spun, in general vor originalul

Incercati sa printati color si sa atasati e-mailul primit daca nu le convine asa.
Pot face si ei verificari.