Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, Daca am un angajat din Ianuarie 2019, ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, Daca am un angajat din Ianuarie 2019, angajat care ...

Buna ziua,

Daca am un angajat din Ianuarie 2019, angajat care a venit din somaj si are peste 50 ani, mai pot beneficia acum de subventii de la somaj?
Va multumesc!
Da...intrebati la AJOFM.