Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pachet salarial
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pachet salarial

Salutari tuturor,

Ma intereseaza o chestiune legata de introducerea unui element in pachetul salarial, mai exact de cheltuieli cu gradinita copilului angajatului. Ce contract ar tb incheiat? In alte cazuri (taxa facultate sau cursuri de limbi straine) am intilnit contracte de fidelizare sau contract de mecenat. Multumesc anticipat pentru o sugestie sau o solutie.
Se poate incheia o anexa la contractul de munca existent.
sau un act aditional la cim ul initial
Un act aditional la contractul individual de munca in care se specifica introducerea in pachetul de beneficii salariale a cheltuielilor cu gradinita copilului salariatului, forma in care se acorda, periodicitate, etc