Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara! In noiembrie am depus dosarul de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara! In noiembrie am depus dosarul de pensionare si am ...

Buna seara!
In noiembrie am depus dosarul de pensionare si am primit si decizia de pensionare. Acum sunt in concediu de odihna pana la data de 23 decembrie 2020, data la care vreau sa-mi dau si demisia. Din ce data mi se plateste pensia?
Primiti pensie de la data mentionata pe decizie.
Multumesc!