Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara! Avem o problema in actul de proprietate, ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara! Avem o problema in actul de proprietate, cu o suprafata ...

Buna seara! Avem o problema in actul de proprietate, cu o suprafata de 0.1900 mp, mai putin faptic decat este inscris in act, si am deschis actiune in justitie! De 6 luni de zile, expertul (de topo) care a fost ales de judecatorie prin tragere la sorti, motiveaza ca nu are timp sa faca expertiza!
Cum trebuie sa procedam, pentru a nu mai trage de timp??? Multumesc!!!
Solicitați instanței schimbarea expertului.
multumesc frumos!!!!!!!!!!