Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Se muta dosarul de pwnsie daca fac viza de resedinta ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Se muta dosarul de pwnsie daca fac viza de resedinta la parinti in alt judet ?

Stau in bucuresti buletin adresa in bucuresti apartament si vreau sa fac viza de flotant de resedinta in ilfov la parinti sunt pensionat definitiv intrebarea este: trebuie sa mut si dosarul de pensie din bucurești in ilfov pensia o iau prin banca in cont.
Mentionez ca fac doar viza de resedinta nu schimb buletinul
Va multumesc
florin19801980, utilizator
daca luati prin banca, nu schimbati.
Transfer dosar pensie in situația schimbării domiciliului
[ link extern ]