Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Prima Factura
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Prima Factura

Pentru o firma nou infiintata este nevoie ca aceasta sa aiba angajati inainte de a putea emite facturi?
Buna ziua,

Nu este obligatoriu ca o societate sa aibe salariati.
Administratorul poate fi trecut in acea decizie de numerotare facturi si alocare serii si numere pentru facturi, avize, chitante.