avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1415 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Codurile caen firma care sa creeze cursuri online?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Codurile caen firma care sa creeze cursuri online?

Bună ziua. Am un prieten care ar vrea sa isi deschida o firma si sa creeze cursuri online. Ma puteti ajuta va rog cu codurile Caen? Din ce am vazut tin sa mentionez ca el crează cursul complet.
Ultima modificare: Joi, 10 Decembrie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: btstan , utilizator 03:19, 28 Decembrie 2020
CAEN 8559 [ link extern ] /
+
CAEN 4791 [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Coduri caen training online Ral_uca Ral_uca buna ziua, va rog sa ma ajutati si pe mine cu alegerea codurilor CAEN aferente activitatii de platforma online pentru cursuri digitale/video/cu access ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, care este demersul legal pentru acordarea unor diplome ... StefaniaButaru StefaniaButaru Bună ziua, care este demersul legal pentru acordarea unor diplome de participare la un curs gratuit pentru profesori? ( necesita nr de inregistrare?) (vezi toată discuția)
Aș dori să înființez un srl cod caen 855 ,(cursuri online ). Romycriss Romycriss Bună ziua ! Aș dori să înființez un srl cod caen 855 ,(cursuri online ). 1.Ce acte as avea nevoie? 2.Am nevoie de casa de marcat (plata se va efectua ... (vezi toată discuția)