Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Aș dori să înființez un srl cod caen 855 ,(cursuri ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Aș dori să înființez un srl cod caen 855 ,(cursuri online ).

Bună ziua ! Aș dori să înființez un srl cod caen 855 ,(cursuri online ).
1.Ce acte as avea nevoie?
2.Am nevoie de casa de marcat (plata se va efectua in cont bancar)?
3.Este mai avantajos pfa pentru astfel de tip de activitate?
george-neagu, moderator
Cred că vă referiți la CAEN 8559 [ link extern ] /
1. Acte [ link extern ]
2. Nu + CAEN 4791 [ link extern ] /
dacă vindeți online.
3. Nu