Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună. Am solicitat instantei sa oblige partea adversa ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună. Am solicitat instantei sa oblige partea adversa sa depuna ...

Bună. Am solicitat instantei sa oblige partea adversa sa depuna un inscris.Cererea a fost admisa iar partea adversa a depus inscrisul cu cateva zile inainte de termenul de judecata si mi l-a comunicat si mie. In caz ca doresc sa contest respectivul inscris trebuie sa o fac acum,la acest termen sau pot si la urmatorul? fiindca sigur nu va fi pronuntare.Multumesc!
Cristi Mirel, utilizator
Puteți să vă înscrieți în fals la următorul termen de la care ați primit înscrisul.