Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Daca ma puteti ajuta urgent. In 2018 s-a abrogat legea ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Daca ma puteti ajuta urgent. In 2018 s-a abrogat legea 677/2001,privind ...

Daca ma puteti ajuta urgent.
In 2018 s-a abrogat legea 677/2001,privind protectia datelor cu caracter personal.In acea lege, exista art.7 alin(2) privind furnizarea de catre autoritati informatii cu caracter personal.
Cu ce lege nationala sau decizie UE a fost inlocuita legea de mai sus, si cu ce articol din legea/decizia respectiva?
Multumesc
Nu inteleg! Amabilitatea(benevola, in fond) se transforma subit in vehementa? Ori explicati corect, ajutand cu adevarat, ori lasati-o balta.
Nu domnule, confundati bunavointa cu altceva, mai ales ca v-am raspuns exact la ce ati cerut in postul initial. V-am dat mura-n gura tot ce am gasit, cu link-uri complete si foarte corect explicat. Daca nu se potriveste cu graba si problema dvs., nu e vina si vehementa mea . Aici primiti doar sfaturi si indrumari, restul e studiu personal.
Faptul ca nu v-a multumit raspunsul si nu ati facut minimul efort de a citi macar acel regulament UE (v-ati fi dat seama ca nu se refera la ce doreati), arata de fapt cine e cel vehement.
Daca doriti consultanta exacta si rapida (dar platita) v-am indicat si unde o gasiti.
latka, moderator