avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Stergere Biroul de Credit Hora Credit IFN
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Stergere Biroul de Credit Hora Credit IFN

Buna ziua,

A reusit cineva sa stearga raportarile negative din Biroul de Credit de la Hora Credit IFN ?
Cel mai recent răspuns: Aliona Andri , utilizator 20:29, 23 Ianuarie 2024
Buna ziua!Aveeasi situatie o am si eu cu Hora.Sunt 2 ani de cand am inchis totul cu ei, le-am achitat si as dori sa sterg istoricul negativ inscris de ei.Multumesc!
DA, EU.
Salut
Poti sa ma ajuti si pe mine cu niste detalii? Despre cum ati resusit? Eventual indrumari
Multmesc

Gabigabi67 a scris:

DA, EU.

Cum ai reușit @gabigabi67

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Restante achitate, cum actualizez datele la biroul de credit? tusu tusu Buna ziua, am avut trei restante la banci, drept pentru care am fost inregistrat in Biroul de Credit. intre timp, le-am achitat, doua unor societati de ... (vezi toată discuția)
Se poate șterge hora credit din istoricul biroului de credit ... Gabriel2022 Gabriel2022 Se poate șterge Hora Credit din istoricul biroului de credit ? A reușit cineva ? (vezi toată discuția)
Biroul de credit si card inchis de peste 7 ani julia_myneeds julia_myneeds Am o problema cu biroul de credit! Am facut de curand o interogare la Biroul de Credit si m-am trezit cu o inscriere la un credit care inchis din 2006. In ... (vezi toată discuția)