Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Stergere Biroul de Credit Hora Credit IFN
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Stergere Biroul de Credit Hora Credit IFN

Buna ziua,

A reusit cineva sa stearga raportarile negative din Biroul de Credit de la Hora Credit IFN ?
Buna ziua!Aveeasi situatie o am si eu cu Hora.Sunt 2 ani de cand am inchis totul cu ei, le-am achitat si as dori sa sterg istoricul negativ inscris de ei.Multumesc!
DA, EU.
Salut
Poti sa ma ajuti si pe mine cu niste detalii? Despre cum ati resusit? Eventual indrumari
Multmesc

Gabigabi67 a scris:

DA, EU.

Cum ai reușit @gabigabi67