Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Se poate șterge Hora Credit din istoricul biroului de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Se poate șterge Hora Credit din istoricul biroului de credit ...

Se poate șterge Hora Credit din istoricul biroului de credit ? A reușit cineva ?
Buna seara!

Sunt cateva situatii in care datele din Biroul de Credit pot fi sterse.
Trebuie vazut daca va incadrati in acestea.
Bună seara. În cazul în care HoraCredit mi-a greșit prenumele, din Rebecca (cum e în CI) au folosit Rebeca deși aveau CI -ul meu,se pot șterge?
Știu ca din cauza lipsei unui C în diploma de bacalaureat, am avut probleme și a trebuit sa o refac
Mulțumesc anticipat

Avocat Iofcea Maria-Cristina a scris:

Buna seara!

Sunt cateva situatii in care datele din Biroul de Credit pot fi sterse.
Trebuie vazut daca va incadrati in acestea.

Buna ziua!
Puteti incerca sa folositi acest argument in discutia cu IFN-ul.