Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ! As vrea sa stiu daca sporul de sectie se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ! As vrea sa stiu daca sporul de sectie se calculeaza ...

Buna ziua ! As vrea sa stiu daca sporul de sectie se calculeaza raportat la salariul de baza majorat cu 75%?legea278/2020, va multumesc !
Sporul de sectie se raporteaza la salariul de baza.