Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua Am si eu o întrebare Astăzi am primit ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua Am si eu o întrebare Astăzi am primit hotărârea ...

Buna ziua
Am si eu o întrebare
Astăzi am primit hotărârea judecătorească prin care mi sa anulat permisul pentru alcool aș dori sa stiu cand pot da iar ? Mulțumesc anticipat!
Nu.
Și încă ceva va rog sa îmi spuneți...Daca mai produc o fapta dar nu in Romania si in străinătate există posibilitatea de a mi da executare in românia sunt nedumerit mulțumesc frumos!!

Duca Oana a scris:

Nu.

A da ! Era da uit si daca nu ajung la semnat la data care trebuie si voi intarzia o săptămână sau 2 ce se poate întâmpla? Sa aveți o zi bună

Vasile Anghel23 a scris:

Și încă ceva va rog sa îmi spuneți...Daca mai produc o fapta dar nu in Romania si in străinătate există posibilitatea de a mi da executare in românia sunt nedumerit mulțumesc frumos!!

Duca Oana a scris:

Nu.