avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1767 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua Am si eu o întrebare Astăzi am primit ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua Am si eu o întrebare Astăzi am primit hotărârea ...

Buna ziua
Am si eu o întrebare
Astăzi am primit hotărârea judecătorească prin care mi sa anulat permisul pentru alcool aș dori sa stiu cand pot da iar ? Mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Vasile Anghel23 , utilizator 13:05, 20 Decembrie 2020
Nu.
Și încă ceva va rog sa îmi spuneți...Daca mai produc o fapta dar nu in Romania si in străinătate există posibilitatea de a mi da executare in românia sunt nedumerit mulțumesc frumos!!

Duca Oana a scris:

Nu.

A da ! Era da uit si daca nu ajung la semnat la data care trebuie si voi intarzia o săptămână sau 2 ce se poate întâmpla? Sa aveți o zi bună

Vasile Anghel23 a scris:

Și încă ceva va rog sa îmi spuneți...Daca mai produc o fapta dar nu in Romania si in străinătate există posibilitatea de a mi da executare in românia sunt nedumerit mulțumesc frumos!!

Duca Oana a scris:

Nu.



~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inchisoare cu suspendare mihaella2011 mihaella2011 Inainte de a pune intrebarea o sa redau un fragment din hotarare : Instanţa a dispus suspendarea executării pedepsei, sub supraveghere, fixîndu-i acestuia ... (vezi toată discuția)
Suspendarea pedepsei si termenul de incercare user3 user3 Buna ziua, Va rog respectuos, daca se poate, sa imi explicati ce anume nu ai voie sa faci pe durata termenului de incercare. Pedeapsa s-a primit pentru o ... (vezi toată discuția)
Neîndeplinirea obligații civile Banicasorinadrian93 Banicasorinadrian93 Bună seara. Fără sa întru prea mult în detalii aiurea va întreb cu respect: Sunt în probațiune dintro cauza penala, am îndeplinit aproape toate ... (vezi toată discuția)