Forum Discuţii juridice Executare silită Azi am depus contestație la executare silita. As vrea ...
Discuție deschisă în Executare silită

Azi am depus contestație la executare silita. As vrea să știu ...

Azi am depus contestație la executare silita.
As vrea să știu dacă se v-a lua în considerare având în vedere faptul că am trimis contestația +anexele pe email-ul registraturii, (jud-arad-reg@just.ro) deoarece momentan nu mă pot deplasa fizic la judecătorie.
Vă mulțumesc.
Bună ziua,

Da, se va lua în considerare. Urmăriți portalul de justiție, secțiunea judecătoria Arad ca să vedeți când vi se va înregistra dosarul. Cel mai probabil luni sau marți.
Totuși va trebui sa mergeți la arhivă sau cel târziu la primul termen să semnați în original actul dacă nu aveți semnătură electronică. De asemenea taxa de timbru trebuie depusă în original la dosar.