Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezmembrare adresa postala In momentul in care ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezmembrare adresa postala In momentul in care dezmembrezi un ...

Dezmembrare adresa postala

In momentul in care dezmembrezi un teren in doua ce inainte figura in intregime la adresa x, acum ca vor fi 2 carti funciare pot ramane la aceeasi adresa sau trebuie alocata o noua adresa in parte pentru fiecare?
Vor rămâne la aceeași adresă, dar probabil vor primi numere de genul 15A și 15B.

multumesc!
raluk0207 a scris:

Vor rămâne la aceeași adresă, dar probabil vor primi numere de genul 15A și 15B.