Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... În ce privește decontarea sumei de 41.5 % din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

În ce privește decontarea sumei de 41.5 % din salariu pentru ...

În ce privește decontarea sumei de 41.5 % din salariu pentru angajații care au beneficiat de șomaj tehnic, obligația angajatorului de a nu înceta contractele de muncă prin 55b și alte articole, se referă doar la acei angajați care au beneficiat de 41,5, sau la toți angajații/inclusiv la cei care nu au beneficiat de 41,5%? Multumesc!
In opinia mea, doar la acei angajați care au beneficiat de 41,5%.