Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionarii publici au obligatia de a intocmi ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionarii publici au obligatia de a intocmi rapoarte de activitate? ...

Functionarii publici au obligatia de a intocmi rapoarte de activitate? Multumesc.
In conditiile mentionate in Reg. Intern al institutiei sau in Procedura Operationala privind evaluarea personalului incadrat la acea institutie.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc mult