avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 163 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionarii publici au obligatia de a intocmi ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionarii publici au obligatia de a intocmi rapoarte de activitate? ...

Functionarii publici au obligatia de a intocmi rapoarte de activitate? Multumesc.
Cel mai recent răspuns: brandon99 , utilizator 13:58, 30 Decembrie 2020
In conditiile mentionate in Reg. Intern al institutiei sau in Procedura Operationala privind evaluarea personalului incadrat la acea institutie.
Ultima modificare: Miercuri, 30 Decembrie 2020
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, va rog suntem institutie publica, in anul 2020 am ... lyly64 lyly64 Buna ziua, va rog suntem institutie publica, in anul 2020 am avut 3 directori detasati pe perioada determinata, in cazul acesta va rog sa-mi spuneti cum se va ... (vezi toată discuția)
Decizie de cercetare disciplinara - lege care sa prevada: continut, componenta comisie, reguli oanaportar oanaportar Directorul institutiei publice vrea sa emita o Decizie de cercetare disciplinara. Codul muncii nu spune nimic despre o asemenea Decizie. Exista o Lege ... (vezi toată discuția)
Conflicte intre salariati ContSters54646 ContSters54646 Buna ziua! Lucrez la o institutie publice si de cateva zile sunt pusa in situatia sa asist la niste conflicte foarte urate intre niste salariati. Exista vreo ... (vezi toată discuția)