Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua Pt depunerea unei cereri la judecătoria ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua Pt depunerea unei cereri la judecătoria sectorului ...

Bună ziua
Pt depunerea unei cereri la judecătoria sectorului 2 pt a pune sub interdicție pe mama unde trebuie să plătesc taxa și cat costa
Nu se plateste taxa de timbru in cazul acestei actiuni.