Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna seara,lucrez intr-un centru rezidential si am ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna seara,lucrez intr-un centru rezidential si am refuzat vaccinarea ...

Buna seara,lucrez intr-un centru rezidential si am refuzat vaccinarea anti covid -19,este legal sa fiu pus pe o viitoare lista de disponibilizari din acest motiv ? Va multumesc.
Multumesc.