Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! Daca angajez un minor cu norma de 4h, cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! Daca angajez un minor cu norma de 4h, cu ce salariu ...

Buna seara! Daca angajez un minor cu norma de 4h, cu ce salariu minim il pot incadra?
1487 lei brut.