avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 425 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... nu de la casa de pensii tatăl meu find pensionar
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

nu de la casa de pensii tatăl meu find pensionar

nu de la casa de pensii tatăl meu find pensionar
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:29, 10 Ianuarie 2021
Care este de fapt intrebarea dvs. ?


POPA GHEORGHE a scris:

Care este de fapt intrebarea dvs. ?

intrebarea mea este ca mama mea care ia pensie de urmas mai poate primi ajutorul de inmormantare on caz de moarte.
Ati mai deschis un topic pe acest subiect ....

www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutorul de deces ContSters167230 ContSters167230 buna ziua! tatal meu a decedat in iulie 2010 si nu era pensionar.el locuia cu bunica mea, pensionara de c.a.p.si cu pensie de veteran de razboi. ea a primit de ... (vezi toată discuția)
Pensie de urmas pentru sot supravietuitor geogel.iordan geogel.iordan Buna seara. Tatal meu a murit de curand, intrebarea mea este: mama nu are servici, poate beneficia de pensie de urmas de pe urma tatalui meu, si pot ... (vezi toată discuția)
Ajutor de deces stefanradu2010 stefanradu2010 Soacra mea are 94 de ani. Este imobilizata la pat si ne asteptam din ce in ce, la ce este mai rau. Ea are pensie de urmas in urma decesului socrului meu, acum ... (vezi toată discuția)