avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună. Am niste actiuni din 2014 sunt ale tatălui meu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună. Am niste actiuni din 2014 sunt ale tatălui meu care ...

Bună. Am niste actiuni din 2014 sînt ale tatălui meu care este decedat de 20 ani și sînt imputernicita pe actiuni că să le pot vinde am nevoie de semnătură fraților
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 19:36, 10 Ianuarie 2021
Trebuie să dezbateti succesiunea după tata, unde, da, aveti nevoie și de semnătură fraților.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Casa - act vinzare cumparare sssilvia sssilvia Din 1995 , o casa cu act vinzare cumparare , cu mama jumatate si cu sora mamei jumatate , in prezent casa se vinde noi nu stim daca in acel act e trecut tata ... (vezi toată discuția)
Succesiune Constantin Madalin 16 Constantin Madalin 16 In urma cu 17 ani bunicul meu a decedat, tatal meu impreuna cu ceilalti fratii au urmat taxa de succesiune, in urma careia fiecare au obtinut un act de ... (vezi toată discuția)
Care este procedura? cositel94 cositel94 Buna seara! am o nelamurire in legatura cu o problema. Avem un act de proprietate pt terenurile intravilane pe numele trabunicului meu, care practic impartise ... (vezi toată discuția)