Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună. Am niste actiuni din 2014 sunt ale tatălui meu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună. Am niste actiuni din 2014 sunt ale tatălui meu care ...

Bună. Am niste actiuni din 2014 sînt ale tatălui meu care este decedat de 20 ani și sînt imputernicita pe actiuni că să le pot vinde am nevoie de semnătură fraților
Trebuie să dezbateti succesiunea după tata, unde, da, aveti nevoie și de semnătură fraților.