Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara.Va deranjez cu o intrebare : muncesc in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara.Va deranjez cu o intrebare : muncesc in sanatate ,sunt ...

Buna seara.Va deranjez cu o intrebare : muncesc in sanatate ,sunt parinte monoparental si vreau sa va intreb daca pot beneficia de majorarea de 75% in situatia limitarii sau suspendarii activitatilor didactice conform OUG 147/202o ( 278/ noiembrie 2020). Mentionez ca nu doresc zilele libere platite .Va multu,es.
Puteti beneficia de majorarea de 75% in situatia limitarii sau suspendarii activitatilor didactice conform OUG 147/202o
.Am depus cerere si mi a fost repinsa. Ce pot sa fac in aceasta situatie? Multumesc.
Sa promovati o actiune in instanta.