Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... , buna ziua, sunt contabil sef la o fundatie cu 42 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

, buna ziua, sunt contabil sef la o fundatie cu 42 ...

loc de munca, buna ziua, sunt contabil sef la o fundatie cu 42 de ani vechime in aceasta meserie, care-si desfasoara activitatea ca un SRL, activitate economica,mai am 8 luni si ma pensionez dar, acest loc de munca este un calvat, o tortura fizica, morala, doresc un loc de munca simplu, unde sa pot pe lucra aceste cateva luni, nu sunt pretentioasa financiar, locuiesc langa bucuresti, dragomiresti deal, va rog daca ma puteti ajuta
Adresati-va AJOFM-ului.

Mulțumesc, am deschis propria mea firma de contabilitate, Audit
Cornel Vasile a scris:

Adresati-va AJOFM-ului.