Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensia (daca nu este platita contributia legala)
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensia (daca nu este platita contributia legala)

Buna,am o nedumerire,daca firma la care lucrez eu nu plateste darile la stat,e vreo sansa sa nu-mi intre la vechime acea perioda?Firma fiind in faliment pentru neplatirea darilor la stat.....Astept
Din raspunsul postat anterior nu am inteles totusi cine credeti ca acum are atributia colectarii obligatiilor catre BASS ?!?