Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca am primit amenda pentru ca cmi este semnat cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca am primit amenda pentru ca cmi este semnat cu aceasi data ...

Daca am primit amenda pentru ca cmi este semnat cu aceasi data la angajare si semnare ce se poate face amenda de 200000
Nu cred ca ati primit amenda pentru o astfel de situatie ,ci pentru o alta fapta.

Împotriva procesului-verbal de constatare a contravenției și de aplicare a sancțiunii se poate face plângere în termen de 15 zile de la data înmânării sau comunicării acestuia.

Plângerea se depune la judecătoria în a cărei circumscripție a fost săvârșită contravenția.