Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent insertie Bună seara, Dacă se reîncepe ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent insertie Bună seara, Dacă se reîncepe activitatea ...

Stimulent insertie

Bună seara,

Dacă se reîncepe activitatea mai repede, din CCC, la un nou angajator, se mai poate beneficia de stimulentul de inserție?

Vă mulțumesc.
Da, se poate beneficia de stimulent in aceasta situatie.
Vă mulțumesc