Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna , ce se întâmplă dacă nu plătesc o factură ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna , ce se întâmplă dacă nu plătesc o factură vodafone ...

Buna , ce se întâmplă dacă nu plătesc o factură vodafone timp de 4 ani și primesc citație de executare silită dar nu dețin nici un obiect pe numele meu (ex:casă, mașină,..,,)?
O sa iti facă proprire pe salariu .
Unde mai adaugi onorariu executor ,cheltuieli de judecată. O să aștepți ceva până te executa .Așteaptă se facă o suma considerabilă ,ști faza cu..... ,dobândă la dobândă......... si penalizare la penalizare . Nu te complica ,nu se merită.
aikidoro, utilizator
primesc citație de executare silită

ce ati primit exact si de la cine ?
Am primit de la biroul executoriilor judecătorești asociați,,Aquitas,, un plic in care sunt anunțată ca in termen de 5 zile dacă nu plătesc o factură vodafone sunt executată silit

gi-jane2 a scris:

primesc citație de executare silită

ce ati primit exact si de la cine ?

Irina.mariacr, utilizator
Ați întrebat ce se întâmplă............
Păi va răspuns direct și la obiect EXECUTORUL judecătoresc, că urmează să vă execute silit.