avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 249 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna , ce se întâmplă dacă nu plătesc o factură ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna , ce se întâmplă dacă nu plătesc o factură vodafone ...

Buna , ce se întâmplă dacă nu plătesc o factură vodafone timp de 4 ani și primesc citație de executare silită dar nu dețin nici un obiect pe numele meu (ex:casă, mașină,..,,)?
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 19:39, 17 Ianuarie 2021
O sa iti facă proprire pe salariu .
Unde mai adaugi onorariu executor ,cheltuieli de judecată. O să aștepți ceva până te executa .Așteaptă se facă o suma considerabilă ,ști faza cu..... ,dobândă la dobândă......... si penalizare la penalizare . Nu te complica ,nu se merită.
Ultima modificare: Sâmbătă, 16 Ianuarie 2021
aikidoro, utilizator
primesc citație de executare silită

ce ati primit exact si de la cine ?
Am primit de la biroul executoriilor judecătorești asociați,,Aquitas,, un plic in care sunt anunțată ca in termen de 5 zile dacă nu plătesc o factură vodafone sunt executată silit

gi-jane2 a scris:

primesc citație de executare silită

ce ati primit exact si de la cine ?

Ultima modificare: Duminică, 17 Ianuarie 2021
Irina.mariacr, utilizator
Ați întrebat ce se întâmplă............
Păi va răspuns direct și la obiect EXECUTORUL judecătoresc, că urmează să vă execute silit.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere impotriva executorului judecatoresc getuta getuta plangerea impotriva refuzului executorului judecatoresc echivaleaza conf. art. 53 din legea 188 ....depusa la biroul executorului jud. , echivaleaza cu ... (vezi toată discuția)
Executare judecatoreasca ank2010 ank2010 buna seara as dori sa ma ajutati si pe mine cu o problema.in data de 06.10.2006 am avut luat un frigider in rate de la [editat] am achitat atunci 3 sau 4 ... (vezi toată discuția)
Va rog, o solutie!!! alnajar alnajar Buna ziua! Sper din tot sufletul sa ma ajutati si pe mine cu o solutie la urmatoarea ,, problema": In 2004 X si-a facut abonament la Vodafone, abonament ... (vezi toată discuția)