Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recursul impotriva unei hot de fond
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recursul impotriva unei hot de fond

As dori sa stiu daca recursul declarat impotriva unei sentinte date in fond intrerupe executarea ei, tinand cont si de prevederile art.289 din Codul Muncii. Multumesc
Recursul declarat impotriva unei sentinte pronuntate de tribunal intr-un conflict de drepturi nu suspenda de drept executarea.